Agoitz

Agoizko aek euskaltegia

Ikastolan

948 33 44 22 / 948 76 40 87

garralda@aek.eus

Altsasu-Sakana

Itsasi aek euskaltegia

Gartzia Ximenez, 46, 1.a

948 46 82 58 / 607 62 43 92

sakana@aek.eus

Atarrabia

Ika Atarrabia

Kale Nagusia, 10

948 33 26 60

atarrabia@ikaeuskaltegiak.eus

Barañain

Sahats, Ika Barañain

Haraneko etorbidea, 2, behea

948 18 83 25

baranain@ikaeuskaltegiak.eus

Berriozar eta Artika

Auzalor aek euskaltegia

Errekaldea, 4

948 30 06 02

berriozar@aek.eus

Burlata

Zaldualde aek euskaltegia

San Francisco, 11

948 15 34 83

burlata@aek.eus

Doneztebe

Ika Malerreka

Rosa Seminario, 6, beheiti

948 45 15 55

malerreka@ikaeuskaltegiak.eus

Elizondo

Suinki aek euskaltegia

Jaime Urrutia, 16

948 45 24 71

baztan@aek.eus

Erronkari

Erronkariko aek euskaltegia

Udaletxea

948 47 52 63

erronkari@aek.eus

Ezkaroze

Zaraitzuko aek euskaltegia

Arrotxapea, 11

948 47 52 63

zaraitzu@aek.eus

Gares

Errobi aek euskaltegia

Emilio Arrieta, 1

606 99 90 72

gares@aek.eus

Garralda

Aezkoako aek euskaltegia

Etxabarrengoa Kultur Elkartea

948 76 40 87

garralda@aek.eus

Iruñea

Arturo Campion

Comedias kalea, 14

948 22 22 46

campion@ikaeuskaltegiak.eus

Iruñea

Iruñezar aek euskaltegia

Errekoletak, 16, behea

948 21 04 33

irunezar@aek.eus

Iruñea

Irrintzi aek euskaltegia

Iratxeko Monastegia, 66

948 27 41 60

donibane@aek.eus

Iruñea

Hizkuntza Eskola Ofiziala

Konpainia, 6

948 20 63 43

eoip.admin@educacion.navarra.es

Iruñea

Bai & By euskaltegia

San Inazio etorbidea, 8

948 29 14 24

pamplona@baiby.com

Leitza

Ika Leitza

San Migel plaza, Udaletxea

948 61 07 76

leitza@ikaeuskaltegiak.eus

Lekunberri

Larraun aek euskaltegia

Udaletxea, 2.a

948 60 47 04

larraun@aek.eus

Lesaka

Bortzirietako euskaltegia

Arretxea, 22, Matxinbeltzenea

948 63 77 96

bortziriak@ikaeuskaltegiak.eus

Lizarra

Beñat Etxepare aek euskaltegia

Kale Nagusia, 40

948 55 24 06

lizarra@aek.eus

Mutiloa

Zaldualde aek euskaltegia

Ibaialde pasealekua, 182

948 15 34 83

burlata@aek.eus

San Adrian

San Adrian aek euskaltegia

Lizarrarako errepidea, 4, behea

948 69 34 36

sanadrian@aek.eus

Tafalla-Larraga

Tafallako aek euskaltegia

Tubal kalea. Kultur Etxea

948 75 5195

tafalla@aek.eus

Tutera

Arrigarri aek euskaltegia

Herrerias, 63, 1.a

948 82 58 61

erribera@aek.eus

Uharte

Zubiarte Euskaltegia

Zubiarte kalea, 13

848 43 10 10

euszubia@educacion.navarra.es

Ultzama

Lekunberri

Udaletxea

948 60 47 04

larraun@aek.eus

Zizur Nagusia

Ipurtargi aek euskaltegia

Zizur Nagusiko igerilekuak

948 21 04 33

zizur@aek.eus

Zubiri

Esteribarko euskaltegia

Orreaga etorbidea, 13

948 30 40 71

euskara@esteribar.org