ES | EU

Euskaltegiak

Nafarroako euskaltegiak non daude?

Agoitz
Agoizko aek euskaltegia
Ikastolan
garralda@aek.eus
948 33 44 22 / 948 76 40 87
Altsasu-Sakana
Itsasi aek euskaltegia
Gartzia Ximenez, 46, 1.a
sakana@aek.eus
948 46 82 58 / 607 62 43 92
Atarrabia
Ika Atarrabia
Kale Nagusia, 10
atarrabia@ikaeuskaltegiak.eus
948 33 26 60
Barañain
Sahats, Ika Barañain
Haraneko etorbidea, 2, behea
baranain@ikaeuskaltegiak.eus
948 18 83 25
Berriozar eta Artika
Auzalor aek euskaltegia
Errekaldea, 4
berriozar@aek.eus
948 30 06 02
Burlata
Zaldualde aek euskaltegia
San Francisco, 11
burlata@aek.eus
948 15 34 83
Doneztebe
Ika Malerreka
Rosa Seminario, 6, beheiti
malerreka@ikaeuskaltegiak.eus
948 45 15 55
Elizondo
Suinki aek euskaltegia
Jaime Urrutia, 16
baztan@aek.eus
948 45 24 71
Erronkari
Erronkariko aek euskaltegia
Udaletxea
erronkari@aek.eus
948 47 52 63
Ezkaroze
Zaraitzuko aek euskaltegia
Arrotxapea, 11
zaraitzu@aek.eus
948 47 52 63
Gares
Errobi aek euskaltegia
Emilio Arrieta, 1
gares@aek.eus
606 99 90 72
Garralda
Aezkoako aek euskaltegia
Etxabarrengoa Kultur Elkartea
garralda@aek.eus
948 76 40 87
Iruñea
Arturo Campion
Comedias kalea, 14
campion@ikaeuskaltegiak.eus
948 22 22 46
Iruñea
Iruñezar aek euskaltegia
Errekoletak, 16, behea
irunezar@aek.eus
948 21 04 33
Iruñea
Irrintzi aek euskaltegia
Iratxeko Monastegia, 66
donibane@aek.eus
948 27 41 60
Iruñea
Hizkuntza Eskola Ofiziala
Konpainia, 6
eoip.admin@educacion.navarra.es
948 20 63 43
Iruñea
Bai & By euskaltegia
San Inazio etorbidea, 8
pamplona@baiby.com
948 29 14 24
Leitza
Ika Leitza
San Migel plaza, Udaletxea
leitza@ikaeuskaltegiak.eus
948 61 07 76
Lekunberri
Larraun aek euskaltegia
Udaletxea, 2.a
larraun@aek.eus
948 60 47 04
Lesaka
Bortzirietako euskaltegia
Arretxea, 22, Matxinbeltzenea
bortziriak@ikaeuskaltegiak.eus
948 63 77 96
Lizarra
Beñat Etxepare aek euskaltegia
Kale Nagusia, 40
lizarra@aek.eus
948 55 24 06
Mutiloa
Zaldualde aek euskaltegia
Ibaialde pasealekua, 182
burlata@aek.eus
948 15 34 83
San Adrian
San Adrian aek euskaltegia
Lizarrarako errepidea, 4, behea
sanadrian@aek.eus
948 69 34 36
Tafalla-Larraga
Tafallako aek euskaltegia
Tubal kalea. Kultur Etxea
tafalla@aek.eus
948 75 5195
Tutera
Arrigarri aek euskaltegia
Herrerias, 63, 1.a
erribera@aek.eus
948 82 58 61
Uharte
Zubiarte Euskaltegia
Zubiarte kalea, 13
euszubia@educacion.navarra.es
948 36 10 91
Ultzama
Lekunberri
Udaletxea
larraun@aek.eus
948 60 47 04
Zizur Nagusia
Ipurtargi aek euskaltegia
Zizur Nagusiko igerilekuak
zizur@aek.eus
948 21 04 33
Zubiri
Esteribarko euskaltegia
Orreaga etorbidea, 13
euskara@esteribar.org
948 30 40 71