Agoitz/Aoiz

Agoizko aek euskaltegia

En la ikastola

948 33 44 22 / 948 76 40 87

garralda@aek.eus

Altsasu/Alsasua, Sakana

Itsasi aek euskaltegia

Gartzia Ximenez, 46, 1º

948 46 82 58 / 607 62 43 92

sakana@aek.eus

Atarrabia/Villava

Ika Atarrabia

Kale Nagusia, 10

948 33 26 60

atarrabia@ikaeuskaltegiak.eus

Barañain

Sahats, Ika Barañain

Avda. del Valle 2, bajo

948 18 83 25

baranain@ikaeuskaltegiak.eus

Berriozar y Artica

Auzalor aek euskaltegia

Errekaldea, 4

948 30 06 02

berriozar@aek.eus

Burlada/Burlata

Zaldualde aek euskaltegia

San Francisco, 11

948 15 34 83

burlata@aek.eus

Doneztebe/Santesteban

Ika Malerreka

Rosa Seminario, 6, bajo

948 45 15 55

malerreka@ikaeuskaltegiak.eus

Elizondo

Suinki aek euskaltegia

Jaime Urrutia, 16

948 45 24 71

baztan@aek.eus

Erronkari/Roncal

Erronkariko aek euskaltegia

Ayuntamiento

948 47 52 63

erronkari@aek.eus

Ezkaroze/Ezcároz

Zaraitzuko aek euskaltegia

Arrotxapea, 11

948 47 52 63

zaraitzu@aek.eus

Gares/Puente la Reina

Errobi aek euskaltegia

Emilio Arrieta, 1

606 99 90 72

gares@aek.eus

Garralda

Aezkoako aek euskaltegia

Etxabarrengoa Kultur Elkartea

948 76 40 87

garralda@aek.eus

Iruñea/Pamplona

Arturo Campion

Comedias 14

948 22 22 46

campion@ikaeuskaltegiak.eus

Iruñea/Pamplona

Iruñezar aek euskaltegia

Recoletas 16, bajo

948 21 04 33

irunezar@aek.eus

Iruñea/Pamplona

Irrintzi aek euskaltegia

Monasterio de Irache 66

948 27 41 60

donibane@aek.eus

Iruñea/Pamplona

Escuela Oficial de Idiomas

Compañía 6

948 20 63 43

eoip.admin@educacion.navarra.es

Iruñea/Pamplona

Bai & By euskaltegia

Avda. San Ignacio 8

948 29 14 24

pamplona@baiby.com

Leitza

Ika Leitza

Plaza San Miguel, Ayuntamiento

948 61 07 76

leitza@ikaeuskaltegiak.eus

Lekunberri

Larraun aek euskaltegia

Ayuntamiento, 2ª planta

948 60 47 04

larraun@aek.eus

Lesaka

Bortzirietako euskaltegia

Calle Arretxea, 22, Matxinbeltzenea

948 63 77 96

bortziriak@ikaeuskaltegiak.eus

Lizarra/Estella

Beñat Etxepare aek euskaltegia

Calle Mayor 40

948 55 24 06

lizarra@aek.eus

Mutiloa/Mutilva

Zaldualde aek euskaltegia

Paseo Ibaialde 182

948 15 34 83

burlata@aek.eus

San Adrián

San Adrian aek euskaltegia

Carretera Estella 4, bajo

948 69 34 36

sanadrian@aek.eus

Tafalla-Larraga

Tafallako aek euskaltegia

Calle Tubal. Casa de cultura.

948 75 5195

tafalla@aek.eus

Tutera/Tudela

Arrigarri aek euskaltegia

Herrerias, 63, 1º

948 82 58 61

erribera@aek.eus

Uharte/Huarte

Zubiarte Euskaltegia

Calle Zubiarte 13

848 43 10 10

euszubia@educacion.navarra.es

Ultzama

Lekunberri

Ayuntamiento

948 60 47 04

larraun@aek.eus

Zizur Mayor

Ipurtargi aek euskaltegia

Piscinas de Zizur Mayor

948 21 04 33

zizur@aek.eus

Zubiri

Esteribarko euskaltegia

Avda. Roncesvalles 13

948 30 40 71

euskara@esteribar.org