ES | EU

Dónde aprender euskera

¿Dónde se encuentran las euskaltegis de Navarra?

Agoitz/Aoiz
Agoizko aek euskaltegia
En la ikastola
garralda@aek.eus
948 33 44 22 / 948 76 40 87
Altsasu/Alsasua, Sakana
Itsasi aek euskaltegia
Gartzia Ximenez, 46, 1º
sakana@aek.eus
948 46 82 58 / 607 62 43 92
Atarrabia/Villava
Ika Atarrabia
Kale Nagusia, 10
atarrabia@ikaeuskaltegiak.eus
948 33 26 60
Barañain
Sahats, Ika Barañain
Avda. del Valle 2, bajo
baranain@ikaeuskaltegiak.eus
948 18 83 25
Berriozar y Artica
Auzalor aek euskaltegia
Errekaldea, 4
berriozar@aek.eus
948 30 06 02
Burlada/Burlata
Zaldualde aek euskaltegia
San Francisco, 11
burlata@aek.eus
948 15 34 83
Doneztebe/Santesteban
Ika Malerreka
Rosa Seminario, 6, bajo
malerreka@ikaeuskaltegiak.eus
948 45 15 55
Elizondo
Suinki aek euskaltegia
Jaime Urrutia, 16
baztan@aek.eus
948 45 24 71
Erronkari/Roncal
Erronkariko aek euskaltegia
Ayuntamiento
erronkari@aek.eus
948 47 52 63
Ezkaroze/Ezcároz
Zaraitzuko aek euskaltegia
Arrotxapea, 11
zaraitzu@aek.eus
948 47 52 63
Gares/Puente la Reina
Errobi aek euskaltegia
Emilio Arrieta, 1
gares@aek.eus
606 99 90 72
Garralda
Aezkoako aek euskaltegia
Etxabarrengoa Kultur Elkartea
garralda@aek.eus
948 76 40 87
Iruñea/Pamplona
Arturo Campion
Comedias 14
campion@ikaeuskaltegiak.eus
948 22 22 46
Iruñea/Pamplona
Iruñezar aek euskaltegia
Recoletas 16, bajo
irunezar@aek.eus
948 21 04 33
Iruñea/Pamplona
Irrintzi aek euskaltegia
Monasterio de Irache 66
donibane@aek.eus
948 27 41 60
Iruñea/Pamplona
Escuela Oficial de Idiomas
Compañía 6
eoip.admin@educacion.navarra.es
948 20 63 43
Iruñea/Pamplona
Bai & By euskaltegia
Avda. San Ignacio 8
pamplona@baiby.com
948 29 14 24
Leitza
Ika Leitza
Plaza San Miguel, Ayuntamiento
leitza@ikaeuskaltegiak.eus
948 61 07 76
Lekunberri
Larraun aek euskaltegia
Ayuntamiento, 2ª planta
larraun@aek.eus
948 60 47 04
Lesaka
Bortzirietako euskaltegia
Calle Arretxea, 22, Matxinbeltzenea
bortziriak@ikaeuskaltegiak.eus
948 63 77 96
Lizarra/Estella
Beñat Etxepare aek euskaltegia
Calle Mayor 40
lizarra@aek.eus
948 55 24 06
Mutiloa/Mutilva
Zaldualde aek euskaltegia
Paseo Ibaialde 182
burlata@aek.eus
948 15 34 83
San Adrián
San Adrian aek euskaltegia
Carretera Estella 4, bajo
sanadrian@aek.eus
948 69 34 36
Tafalla-Larraga
Tafallako aek euskaltegia
Calle Tubal. Casa de cultura.
tafalla@aek.eus
948 75 5195
Tutera/Tudela
Arrigarri aek euskaltegia
Herrerias, 63, 1º
erribera@aek.eus
948 82 58 61
Uharte/Huarte
Zubiarte Euskaltegia
Calle Zubiarte 13
euszubia@educacion.navarra.es
948 36 10 91
Ultzama
Lekunberri
Ayuntamiento
larraun@aek.eus
948 60 47 04
Zizur Mayor
Ipurtargi aek euskaltegia
Piscinas de Zizur Mayor
zizur@aek.eus
948 21 04 33
Zubiri
Esteribarko euskaltegia
Avda. Roncesvalles 13
euskara@esteribar.org
948 30 40 71